Klubbmestre i Bridgekameratene:

 Trykk her for å få en oversikt over alle klubbmesterskap gjennom tidene

1951

Kåre Koppang - Thoralv Koppang

1952

Kåre Koppang - Thoralv Koppang

1953

Kåre Koppang - Thoralv Koppang

1954

Karsten Granli - Peter Koppang

1955

Karsten Granli - Peter Koppang

1956

Olav Myran - Yngvar Petersen

1957

Kåre Koppang - Thoralv Koppang

1958

Kåre Koppang - Thoralv Koppang

1959

Hans Skaug - Kristian Gaarder

1960

Kåre Koppang - Thoralv Koppang

1961

Hans Skaug - Hird Berentz

1962

Kåre Koppang - Hird Berentz

1963

Kjell Moen - Knut Hjelde

1964

Thoralv Koppang - Kjell Moen

1965

Hans Skaug - Gunnar Homble

1966

Kåre Koppang - Thoralv Koppang

1967

Kåre Koppang - Thoralv Koppang

1968

Hans Skaug - Gunnar Homble

1969

Hans Skaug - Gunnar Homble

1970

Ame Olsen - Rolf Greni

1971

Hans Skaug - Gunnar Homble

1972

Leif Sørensen - Ottar Dahle

1973

Kåre Koppang - Hans Skaug

1974

Øystein Olsen - Fred Østgård

og    Einar Olsen - Ragnar Haraldsen

1975

Hans Skaug - Ragnar Frøshaug

1976

Hans Skaug - Ragnar Frøshaug

1977

Gaute Kolsberg - Johan Fredrik Monrad

1978

Knut Hellem - Odd Aimar Moripen

1979

Hans Skaug - Kåre Koppang

1980

Knut Hellem - Odd Aimar Moripen

1981

Henning Hellemann - Johan Fredrik Monrad

1982

Knut Hellem - Odd Aimar Moripen

1983

Tommy Sandsmark - Arild H. Johansen

1984

Noel Mikalsen - Odd Aimar Moripen

1985

Noel Mikalsen - Odd Aimar Moripen

1986

Pål Aakre - Rune Nordstrøm

1987

Noel Mikalsen - Odd Aimar Moripen

1988

Olav Storli - Øyvind Brudevold

1989

Kjell Moen - Knut Skinnemoen

1990

Pål Haga - Noel Mikalsen

1991

Kjell Moen - Terje Pedersen

1992

Pål Haga - Knut Skinnemoen

1993

Åge Salin - Petko Napetov

1994

Noel Mikalsen - Pål Haga

1995

Knut Bull - Einar Hanssen                    

B: Tommy Sandsmark – Trond Kleiven

1996

Stig Drangsholt - Anton Gunnarson     

B: Geir Bonsaksen - Lars Rasch

1997

Øyvind Ludvigsen - Pål Haga              

B: Bjørn Lunde - Øivind Sletvold

1998

Petko Napetov – Åge Salin 

B: Hans Skaug - Leif Larsen

1999

Pål Haga - Arve Farstad

2000

Jan Langøy - Jan Frode Karlsen

2001

Bjørn-Erik Bugge - Jarl Johansen

2002

Geir Brekka - Tommy Sandsmark

2003

Terje Berg – Trond Kleiven

og Bjørn-Erik Bugge – Hans Jørgen Bakke

2004

Ikke arrangert pga. omlegging av klubbåret.

2005

Tommy Sandsmark – Tore Skoglund

B: Morten Hermansen – Ivar Barikmo

2006

Tor Henriksen - Arnold Mundal

2007

Mikkel Østbye - Ragnar Præsttun

B: Hans Slaaen

2008

Per Herman Wang - Bjarne Erlandsen

B: Øystein Gulliksen - Svein Rystad

2009

Frederic Wilt - Håvard Heimdal Larsen

B: Tor Inge Iversen - Viggo Nordvik

2010

Hans Jørgen Bakke- John Berger

2011

Hans Jørgen Bakke - John Berger

2012

Hans Jørgen Bakke - John Berger

2013

Kåre Ivar Wang - Tommy Sandsmark

2014

Frederic Wilt - Håvard Heimdal Larsen

2015

Tor Inge Iversen - Viggo Nordvik

2016

Tommy Sandsmark – Halvor Fjørtoft

2017

Arnold Mundal – Frode Didriksen